Mi World

Oficjalny Blog Xiaomi znajdziesz na nim wszystko o urządzeniach Mi.

Który telefon xiaomi wybrać?

Telefony chińskiego producenta Xiaomi cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością w Polsce. Nic dziwnego, mało jest na rynku takich marek, które oferują tak dużo, za tak niewiele. Jeśli dodać do tego doskonale zaprojektowaną ofertę produktów, okazuje się, że nie sposób jest nie zainteresować się poważnie zakupem jednego z dostępnych modeli. A który z nich najlepiej wybrać?

Czy warto kupić Xiaomi?

Na wstępie warto jednak zadać sobie pytanie, czy faktycznie warto kupić któryś z podanych modeli Xiaomi? A może są na rynku propozycje lepsze i bardziej trafiające w gust i portfel? Odpowiedź może być tylko jedna, po prostu takich nie ma. Xiaomi to producent, który oferuje po bardzo okazyjnej cenie telefony o bardzo dobrych parametrach technicznych, jak i również o bardzo dobrej jakości, Za cenę często nawet 2 razy mniejszą, można nabyć telefon o takich samych właściwościach jak u konkurencji. Na plus jest także to, że oferta podzielona jest bardzo logicznie. W przejrzysty sposób przedstawione są wszystkie dostępne modele.

Jaki Xiaomi wybrać 2020?

Który zatem model Xiaomi warto wybrać? Czym się sugerować przy wyborze? Z całą pewnością polecić można któryś z podanych niżej modeli, czyli:

Redmi 7A – zdecydowanie najtańszy model Xiaomi. Kosztuje niewiele ponad 400 zł, a swoimi możliwościami wcale nie wskazuje na tak niską cenę. Idealny telefon do celów służbowych.

Xiaomi Mi A3 – telefon z klasy niskiej-średniej. Większy, 6-calowy wyświetlacz, nieco więcej pamięci i lepszy procesor, to główne zalety tego telefonu. Plus oczywiście nadal bardzo dobra cena.

Redmi Note 8 Pro — idealny smartfon za cenę około 1000 złotych. Na rynku nie da się po prostu znaleźć nić, co miałoby więcej za tę cenę, niż ma ten właśnie model Xiaomi.

Xiaomi Mi 9T – jak każda seria Mi, tak i również ten model to już zupełnie inna liga niż prezentowane wcześniej Redmi. Doskonała jakość wykonania, świetny wyświetlacz AMOLED ora super szybki procesor i duża ilość pamięci. To najważniejsze cechy tego modelu. A wszystko to za cenę nadal niższą niż 1500 zł.

Xiaomi Mi 9T Pro — propozycja dla osób, które szukają telefonu flagowego, czyli takiego, który jest możliwie najlepszy w swojej klasie u danego producenta. Na tle nieco słabszego poprzednika wyróżnia go przede wszystkim dłuższy czas działania na jednym ładowaniu oraz możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę.

Podsumowanie

Jak zatem widać, Xiaomi to producent, który przygotował dla swoich klientów niesamowitą ofertę. Nie ma znaczenia czy interesują kogoś telefony Xiaomi z nfc, czy też słabsze, żeby nie powiedzieć mocno budżetowe pozycje. Każdy znajdzie coś dla siebie.